Baile Govora
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Participa activ la dezvoltarea comunitatii locale

2 participanți

In jos

Participa activ la dezvoltarea comunitatii locale Empty Participa activ la dezvoltarea comunitatii locale

Mesaj Scris de Admin Mar Ian 10, 2012 8:33 am

Va invitam sa va exprimati propriile opinii cu privire la ce ati dori sa se intreprinda in comunitate de catre administratia publica locala. Ne dorim un dialog onest, civilizat si pertinent. Nu ezitati sa va manifestati nemultumirile. Participati activ la dezvoltarea comunitatii noastre!

Admin
Admin

Mesaje : 1
Data de înscriere : 10/01/2012

https://baile-govora.forumgratuit.ro

Sus In jos

Participa activ la dezvoltarea comunitatii locale Empty Initiativa buna

Mesaj Scris de Anonim Mar Ian 10, 2012 11:38 am

Felicitari pentru aceasta initiativa.

Anonim
Vizitator


Sus In jos

Participa activ la dezvoltarea comunitatii locale Empty de test

Mesaj Scris de anonim2 Mar Ian 10, 2012 2:11 pm

Govorenii sunt...destepti!

anonim2
Vizitator


Sus In jos

Participa activ la dezvoltarea comunitatii locale Empty Re: Participa activ la dezvoltarea comunitatii locale

Mesaj Scris de focus_denis Vin Dec 27, 2013 11:57 am

sa o tineti tot asa D_le Primar,ati fost si veti fii in sufletele noastre mereu tanar si dornic de reusite pe plan profesional,sunt mandru ca sunt govorean si va avem langa noi

focus_denis

Mesaje : 1
Data de înscriere : 27/12/2013

Sus In jos

Participa activ la dezvoltarea comunitatii locale Empty Reply

Mesaj Scris de Vlad Bucuresti Mier Aug 27, 2014 11:21 pm

S-au făcut multe lucruri bune, mai sunt altele de făcut ca să fie şi mai bine, în special pentru turistul venit în concediu sau la tratament.
Ce mi-aş dori să găsesc la Băile Govora în viitor:
1. un SPAŢIU DE JOACĂ pentru copii: leagăne, tobogane, nisipar etc. Sunt foarte mulţi copii, cu vârste cuprinse între 2 şi 12-13 ani, veniţi la tratament pentru 10-12 zile şi care nu au cum să-şi petreacă timpul liber şi să-şi consume energia.
2. tot pentru copii (dar nu numai) posibilitatea de a ÎNCHIRIA BICICLETE, trotinete, role etc. Există acel skateparc absolut inutil, localnicii nu îl folosesc, copiii veniţi la tratament nu ştiu de el dinainte de a veni în staţiune sau nu au posibilitatea să-şi aducă rolele sau bicicletele. Pentru ce a fost el construit?! Ştim, sifonare... mă rog... Există skateparcul, există şi un parc foarte mare şi frumos, reamanajat, luminat noaptea, există destule alei şi trotoare prin staţiune unde copiii se pot plimba cu bicicletele sau rolele.
3. un mic bazar cu suveniruri, artizanat, un popcorn, un porumb fiert, o gogoaşă sau covrig pt copil...
4. Identificarea, marcarea, promovarea unor trasee/circuite pentru biciclete. Zona are un potenţial imens în ceea ce priveşte ciclismul montan. Ţinând cont de faptul că disciplina mountainbike e în plină ascensiune şi în România, un astfel de demers cred că ar fi binevenit, ar avea de câştigat şi turistul, dar şi primăria şi localnici.

Vlad Bucuresti
Vizitator


Sus In jos

Participa activ la dezvoltarea comunitatii locale Empty Re: Participa activ la dezvoltarea comunitatii locale

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum